Samsung Galaxy A8 broşürleri ortaya çıktı

 Samsung’un metal kasalı akıllı telefonlarından oluşan ilk serisi olma özelliğindeki Galaxy A şimdiye kadar üç model ile piyasada boy gösteriyordu. Ancak Samsung’un seriyi dörtleyeceği artık biliniyor. Model yavaş yavaş boy göstermeye başladı.
Daha önce sızıntı şeklinde karşımıza çıkan Galaxy A8 artık basın broşürlerinde de kendisine yer bulmaya başladı. Model henüz tanıtılmadı ancak perakende zincirlerinin şimdiden hazırlık yaptığı anlaşılıyor. 
5.9mm incelik ile Samsung’un en ince akıllı telefonu olmaya hazırlanan Galaxy A8 modeli yine alüminyum alaşımlı bir kasaya sahip ve 64-bitlik Snapdragon 615 yongasetinden gücünü alıyor. 2GB RAM ve 32GB depolama kapasitesi ile desteklenen modelde 5.6 inçlik Full HD ekran yer alıyor. 
Arka kısımda ISOCELL veya Sony imzalı 16MP çözünürlüğünde bir kamera barındıran model ön kısımda ise 5MP çözünürlüğünde bir kameraya sahip. Seriden alıştığımız üzere 3050mAh gücündeki batarya çıkarılamıyor. 
Samsung Galaxy A8 sınıfında tasarımı ve inceliğiyle göz doldurmaya çalışacak. Serinin de amiral gemi modeli durumunda olduğu için fiyatının 500$ civarında olacağı öngörülüyor. Modelin net çıkış tarihi bilinmiyor.    

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir