SDN Teknosa Magazin Haziran 2015 Sayısı Yayında

Akıllı telefonların olmazsa olmazı durumuna gelen powerbankleri masaya yatırıyoruz. Powerbank alırken dikkat etmeniz gerekenler ve teknoloji gündemine dair her şey bu sayımızda.

Akıllı telefonlar gün geçtikçe daha da gelişiyor. İşlemcileri güçlendiriliyor, kameraları geliştiriliyor, sayamayacağımız kadar özellik ekleniyor. Tabi ki bu kadar özellik, ne yazık ki yüksek pil tüketimini de beraberinde getiriyor. Şu anda batarya teknolojisinde hala büyük bir ivme yakalanmadığı için gün içerisinde telefonlarımızı tekrar, tekrar şarj etmek zorunda kalıyoruz.

Tabi günlük şarj ihtiyacımız fazla olunca, dilediğimiz her an yanı başımızda bir priz bulamıyoruz. İşte bu noktada devreye powerbank yani taşınabilir şarj cihazları giriyor.

Peki, powerbank alırken dikkat etmemiz gerekenler neler? Hangi özelliğine bakarak powerbank seçmeliyiz? Bu sayımızda powerbank cihazlarını masaya yatırıyor ve sizler için cevaplıyoruz.

Geniş Bir İçerik Yelpazesi

Aylık teknoloji derginiz SDN Teknosa Magazin‘in bu sayısında hiç olmadığı kadar zengin bir içerik sizleri bekliyor. Bu sayımızda oyun dünyasından, sinema dünyasına, sosyal medyadan, teknoloji dünyasının en tuhaf bilgilerine kadar geniş bir içerik yelpazesiyle karşınızdayız.

Ücretsiz olarak yayınlanan SDN Teknosa Magazin‘in bu sayısındaki inceleme konuklarımız arasında Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy S6,LG‘nin yeni akıllı televizyonu webOS 50LF650V ve Wikipad‘in oyunculara hitap eden 7 inçlik konsolu öne çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir