Star Wars : Uprising mobil platformlar için duyuruldu

 Star Wars efsanesinin gelecek yıl vizyona çıkacak devam yapımından önce hayranları biraz daha heyecanlandırmak adına yeni bir oyun hazırlanıyor. Star Wars : Uprising adındaki RPG türü oyun Star Wars : Episode VI Return of the Jedi sonrasını ele alacak. 
Kabam, Disney ve Lucasfilm ortaklığında geliştirilen oyun bu dönemi ele alan ilk mobil oyun olma özelliği taşıyor. Oyunun hikayesi ise Star Wars : The Force Awakens döneminde son bulacak. 
Oyuncular kendi özel karakterlerini oluşturduktan sonra görevler yapacak, yeteneklerini geliştirecek ve evrenin geleceği için ekip oluşturarak gerçek zamanlı PvE mücadelelerde arkadaşları ile İmparatorluk karşısında yer alacak. 
Oyundaki olaylar İmparator Palpatine’nin ölümünden sonra Anoat bölgesi, Hoth ve Cloud şehirlerinde geçiyor. Oyuncular Smuggler, Bounty Hunter, Rebel Guerilla, Diplomat, Gambler gibi karakterleri seçebilecek veya kendi karakterini oluşturabilecek. 
Oyun önümüzdeki haftalarda beta programına başlayacak. Yıl sonuna doğru ise son şeklini alarak mobil platformlar için indirmeye sunulacak. Programa kayıtlar http://playstarwarsuprising.com adresi üzerinden yapılacak.    

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir