Trabzonspor’a Hollanda’da Sevgi Seli

Trabzonspor’un yeni sezon hazırlıkları kapsamında Hollanda’nın Arnheim kentinin Renkum kasabasında yaptığı antrenman bordo-mavili taraftarların akınına uğradı.

Sabah antrenmanını salonda gerçekleştiren Trabzonspor, akşam ise konakladığı otelin sahasında çalışma yaptı. Hollanda ve çevre ülkelerden gelen yaklaşık bin kişilik bordo-mavili taraftar futbolcular ve teknik direktör Shota Arveladze’ye büyük sevgi gösterisinde bulundu. Otelden antrenman sahasına kadar olan yaklaşık 500 metrelik mesafede oyunculardan imza alan, fotoğraf çektiren taraftarlar, antrenmanın da geç başlamasına neden oldu.

SHOTA ÜÇLÜ ÇEKTİRDİ

Antrenman sahasına ilgi nedeniyle zorlukla giren Teknik Direktör Shota Arveladze, takım düz koşu yaparken, taraftarların isteği üzerine üçlü çektirdi. Shota Arveladze, “Şampiyon yap bizi” tezahüratları altında taraftarların sevgi gösterilerine el sallayarak karşılık verdi.

Trabzonsporlu futbolcular düz koşu ve pas çalışmasının ardından kamptaki ilk çift kale maçta taktik çalıştı. Shota Arveladze’nin de sık sık oyunu keserek oyuncularını uyardığı çift kalede, oyuncuların hırslı oluşları dikkat çekti. Shota Arveladze ve Sportif Direktör Süleyman Hurma, antrenmanın ardından saha kenarında bir süre yürüdü ve özel görüştü.

SAHADAN ZOR ÇIKTILAR

Trabzonsporlu taraftarların ilgisi antrenman sonrasında da devam etti. Kale arkası bölümündeki taraftarların saha dışına alınması için yaklaşık 15 dakika bekleyen bordo-mavili futbolcular, daha sonra Teknik Direktör Shota Arveladze’nin, “Haydi çıkıyoruz” komutuyla otele dönmek üzere sahadan çıktı. Dönüş yolunda da taraftarların ilgisi devam ederken, futbolcular ve Shota, bol bol fotoğraf çektirdi ve imza dağıttı.

Trabzonspor, yarın da çift antrenmanla çalışmalarını sürdürecek.

Kaynak: Doğan Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir