Uşak’ta 896 Aranan Şahıs Yakalandı

Uşak İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri, suç ve suçlularla mücadelede, suçları işlemeden önlemeyi ve suç işleyenlerin ise en kısa sürede…

Uşak’ta 896 Aranan Şahıs Yakalandı

Uşak polisi 6 ayda araması bulunan 896 şahsı yakalamayı başardı.

Uşak İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri, suç ve suçlularla mücadelede, suçları işlemeden önlemeyi ve suç işleyenlerin ise en kısa sürede yakalanarak adalete teslim edilmesini sağlamak amacıyla yaptığı çalışmalar neticesinde, 2015 yılı ilk 6 ayda aranan şahıslarla ilgili yapılan çalışmalarda; Hırsızlık-Konut Dokunulmazlığını İhlal ve Izrar suçundan 14 Yıl cezası bulunan Ö.E.(42), Kasten Öldürme suçundan 10 Yıl cezası bulunan G.U.( 25), Silahlı Yağma suçundan 10 Yıl cezası bulunan M.D. (32), Silahlı Yağma suçundan 10 Yıl cezası bulunan M.I. (34), Hırsızlık suçundan 9 Yıl cezası bulunan Ç.G. (27), Kasten Öldürmeye Teşebbüs suçundan 9 Yıl cezası bulunan S.K. (37), Nitelikli Cinsel Saldırı suçundan 9 Yıl cezası bulunan M.S. (38), Birden Fazla Kişi İle Yağma suçundan 9 Yıl cezası bulunan C.E. (35 ), Çocuğun Cinsel Yönden İstismarı suçundan 9 Yıl cezası bulunan M.G. (31), Uyuşturucu Madde Ticareti Yapma suçundan 8,5 Yıl cezası bulunan Ö.K.(42), Hırsızlık ve Yaralama suçlarından 8 Yıl cezası bulunan G.T.(24), Yaralama suçundan 7,5 Yıl cezası bulunan H.Y. (29), Yağma suçundan 6 Yıl cezası bulunan İ.G. (27), Küçükbaş Hayvan Hırsızlığı suçundan 4 Yıl kesinleşmiş hapis cezası ile aranan A.T.(45), isimli şahıslar yakalamalar sonrası tutuklanarak cezaevine teslim edilrildiler.

Ayrıca, 2015 yılı ilk 6 aylık dönem içerisinde il genelinde toplamda 896 aranan şahıs yakalandı. Bu şahıslardan 261″ i tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Kaynak: İHA

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ