Whatsapp Mesajı Nasıl Silinir Whatsapp Gönderilen Mesajı Geri Çekme

Whatsapp’ta yanlışlıkla gönderilen mesajlar ile ilgili yapabileceğiniz; Whatsapp gönderilen mesajı geri çekme , Whatsapp gönderilen mesajı silme ve Whatsapp mesajı iptal etme konularını detaylıca açıkladık. İşte Whatsapp mesajı nasıl silinir sorusunun yanıtı!!

Whatsapp Mesajı Nasıl Silinir ?

Dünya genelinde teknolojinin sunmuş olduğu en önemli sosyal mesajlaşma platformlarından birisi olan WhatsApp uygulamasında dünden bugüne keşke atmasaydım dediğiniz ya da yanlışlıkla gönderilen mesajlar her zaman büyük bir sıkıntı olmuştur. Whatsapp mesajı nasıl silinir sorusuna yanıt bulma amaçlı dev sosyal mesajlaşma platformu, son yapacağı güncelleme kapsamında Whatsapp gönderilen mesajı geri çekme durumuna bir çözüm sunmaktadır!

Whatsapp Gönderilen Mesajı Geri Çekme

Whatsapp gönderilen mesajı silme işlemi artık yeni gelecek olan bir güncelleme dahilinde mümkün olmaktadır. Bu muhteşem hizmet ile sizlerde uygulama üzerinden yanlışlıkla gönderilen mesajlar ve gitmemesi gereken yerlere göndermiş olduğunuz mesajları daha iletilmeden silebileceksiniz. Kullanıcıları tarafından uzun süredir belenmekte olan Whatsapp gönderilen mesajı silme güncellemesi son duyurulara göre artık gelmektedir.

Whatsapp Mesajı İptal Etme Güncellemesi ile Tedirginliklere Son!

Kullanıcıların istedikleri iletileri iptal edebilmelerini sağlayan Whatsapp mesajı iptal etme özelliği gerçekleştirmek de aynı zamanda kolay bir işlem olmaktadır. Gönderilen mesaja tıklandıktan sonra İptal et butonuna basarak iletilerinizi karşı tarafa ulaşmadan kolaylıkla silmeniz mümkün olmaktadır.

Whatsapp mesajı iptal etme özelliği ile yapılan son açıklamaya göre alıcı tarafından okunan mesajlar, fotoğraflar ya da videolar dahi artık silinmesi mümkün olacaktır. Bu muhteşem özelliğin resmi olarak ne zaman açıklanacağı kesinleşmiş olmamakla birlikte WABetaInfo tarafından duyurusu yapılmış olmaktadır.

Whatsapp gönderilen mesajı geri çekme özelliği ile kullanıcılarını büyük oranda tatmin edecek olan mesajlaşma platformu aynı zamanda bir duyuru daha yaptı. 2017 yılından sonra eski sürümlere sahip olan işletim sistemlerinden hizmetlerini çekmelerinin söz konusu olduğunu yine yapmış olduğu duyuruda kamuya sundu. Whatsapp mesajı nasıl silinir konusunda anlayamadığınız herhangi bir şey olursa yoruma bırakabilirsiniz. Editörlerimiz sizin için Whatsapp gönderilen mesajı silme konusunda güncellemeleri takip etmeye devam edecektir. Teknoloji haberleri için Mobilteknoport.com’u takip etmeye devam edin…

MTP

4 Yorum “Whatsapp Mesajı Nasıl Silinir Whatsapp Gönderilen Mesajı Geri Çekme
  1. WhatsApp mesajı nasıl silinir konusunda anlayamadığım şurası oldu. İletinin üzerine basılı tuttum ve sil dedim. Şimdi WhatsApp gönderilen mesajı geri çekme işlemi gerçekleşti mi yani karşı taraf okumamıştı henüz mesajı. Göremez dimi artık yanlışlıkla ona giden WhatsApp mesajını?

    1. Merhabalar, Bade Hanım…
      WhatsApp gönderilen mesajı geri çekme için silmek istediğiniz iletinin üzerine basılı tutarak, sil işlemini gerçekleştirdiğinizde henüz karşı taraf okumadan mesajı silmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir