Xiaomi M 11 Görüntüleri İnternete Sızdı!

Xiaomi fiyat/performans kategorisinde telefonlar üretip geniş kitlelere ve farklı ülkelere ulaşmayı başaran telefonlar üretirken, bu sefer devler liginde yarışacak kadar iyi bir telefonla Xiaomi M 11 ile karşımıza çıktı. Hem kendi alanını elinde tutarken, hem de amiral gemisi kategorisi denilen seviyedeki telefonlarla boy ölçüşecek düzeyde telefonlar tasarlamayı sürdürdüklerini açıkladılar.

Çinli üretici firma Xiaomi’nin yeni çıkaracağı M11 modeli büyük bir merakla bekleniyordu. Tanıtımından önce telefonun tasarımıyla ilgili bazı fotoğraflar internete sızdırıldı. Sızan görüntülerin gerçek olduğu ünlü duyumcu “Ice Universe” tarafından onaylandı.

İşte Xiaomi Mi 11’in İlk Görüntüleri

Yakın zamanda tanıttığı telefonlarda alışılmışın dışında olan kamera tasarımıyla ilgi çeken Xiaomi, artık bir gelenek halini alış bu tasarım farkını Mi 11 serisiyle de devam ettiriyor.

Sızan görüntüler dahilinde telefonda 2 büyük ve 1 tane küçük olmak üzere toplam 3 lens ve 1 LED flaş bulunuyor. Fotoğrafların kalitesinin iyi olamamasından dolayı kaç adet kamera olduğu net görülemese de ana modelinde üç pro modelinde ise dört adet arka kamera olacağından bahsediliyordu.

Çıkacak olan Mi 11’in iddialara göre tahmini özellikleri;

  • Snapdragon 888 yonga setine sahip olması en çok konuşulanlar arasında.
  • Pro modelinin ekranının QHD+, 120 Hz bir panele sahip olacağı verilen bilgiler içerisinde yerini alıyor.
  • Elimize ulaşan son bilgi ise tabi ki iddialar doğrultusunda Mi 11 modelinde 4790mAh’lık batarya bulunacak.
  • Mi 11 Pro modelinde ise 4970 mAh’lik bataryanın olacağı söyleniyor.
  • Her iki modelin 55 w’lık hızlı şarjı destekleneceği biliniyor.

Xiaomi Mi 11’in İlk Görüntüleri Sızıntı mı? Reklam mı?

Daha önce de Redmi Note9 pro modelinin sızıntılarıyla gündeme gelen Xiaomi firmasının tekrardan böyle bir görüntüyle karşımıza çıkması bazı kesimler tarafından reklam çalışması olarak görülüyor. Üst üste iki modelinin sızdırılmasıyla sorun yaşadığını resmi olarak belirtmeyen Xiaomi bu suçlamalar karşısında bir açıkla yapacak mı sorusunu maalesef şuanda bir cevap veremesek te merakla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir