YouTube Oynatma Listesindeki Videoların Hepsini indirme

Dünyanın en popüler video paylaşım sayfası olan YouTube her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Sadece video yükleme değil aynı zamanda video izleme konusunda da en popüler sayfa olan YouTube’de kendinize özel çalma listesi oluşturabilirsiniz. En sevdiğiniz videoların yer aldığı bu kısımla ilgili YouTube oynatma listesindeki videoların hepsini indirme konusu gelmektedir.

Programsız Video İndirme

YouTube’de beğendiği videoyu indirmek isteyen kişilerin bunu kısa sürede gerçekleştirmesi mümkündür. Öncelikle beğendiğiniz videoyu açmanız gerekmektedir. Sonrasında Youtube’den video indirme işlemini gerçekleştirmek için adres çubuğunda youtube yazan kısmın başına ‘ss’ ekleyerek indirme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayede saniyeler içerisinde YouTube video nasıl indirilir sorusuna yanıt bulmuş olursunuz. Üstelik program yükleme işlemi ile de uğraşmazsınız.

Eklentiyle YouTube Video Listesi İndirmek

YouTube’ye mail adresi üzerinden giriş yapan herkes diledikleri videoyu oynatma listesine ekleyebilirler. Bu durum zaman kaybını önlemede avantaj sağlamaktadır. YouTube oynatma listesindeki videoların hepsini indirme işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunun için uygun bir eklenti kullanmanız yeterli olacaktır.

Tarayıcınıza SaveFrom ismindeki eklentiyi indirmekle işleme başlayabilirsiniz. Sonrasında bilgisayarınıza popüler indirme programı IDM’yi indirmeniz gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra YouTube video nasıl indirilir sorusuna yanıt bulmaya bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

Tarayıcıdan YouTube’de oynatma listenizin bulunduğu kısma girmelisiniz. Sonrasında sayfanın sağ üst kısmında bulunan SaveFrom simgesine tıklayın. Buradan çalma listesinin indirme kalitesini belirleyin. Sonrasında karşınıza gelen bağlantı listesini kopyalayarak IDM programında panodan toplu indirme kısmına ekleyin. Onay verdikten sonra YouTube’den video indirme işlemi başlayacaktır.

Web Sayfaları Aracılığıyla Video İndirme

Popüler video sayfası Youtube’den video indirme işlemini gerçekleştirebilmeniz için hizmet sunan birçok web sayfası bulunmaktadır. Son dönemlerde bu sayfaların bir kısmı YouTube oynatma listesindeki videoların hepsini indirme konusunda da hizmet sunmaktadır. Başta youtubebyclick olmak üzere birçok sayfadan bu konuda yararlanmanız mümkündür.

YouTube video nasıl indirilir sorusunun yanıtları bu şekildedir. Güvenmediğiniz web sayfalarını kullanmamaya ya da kaynağı belli olmayan programları indirmemeye özen göstermeniz gerekmektedir. Sonrasında sevdiğiniz tüm videoları indirerek dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Sosyal medya haberleri kategorisinde diğer yayınları incelemek için tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir